Dwuczęściowe zaproszenie ślubne z wkładką

Dwuczęściowe zaproszenie ślubne z wkładką
9,00 zł Brutto
Ilość

Każdy kto kocha złoto, wie że kolor ten idealnie pasuje z czernią. Takie połączenie tworzy bardzo wytworny i luksusowy styl, co widać na zdjęciach projektu, który prezentujemy specjalnie dla Was. Zaproszenie jest niezwykłe, duży kontrast i śliczna tekstura złotego papieru dekoracyjnego dają niesamowity efekt! Każdy z zaproszonych gości będzie z pewnością pod dużym wrażeniem.

opis produktu:

Każdy kto szuka zaproszeń ślubnych ze złotymi wstawkami, powinien być zadowolony z projektu, który prezentujemy tu dla Was. Wspaniały mocny kontrast, jaki można uzyskać tylko w przypadku połączenia złotej barwy z czernią, nie pozwala oderwać oczu od prezentowanej kartki. Zaproszenie jest bardzo eleganckie i z pewnością podniesie prestiż każdej uroczystości.

Wkładka składa się z dwóch kartek, pierwsza to złoty papier dekoracyjny, który mieni się w blasku padającego światła, druga to kartka w kolorze ecru, na której znajduje się informacja dla zaproszonych gości.

UWAGA:

Przy zakupie tego zaproszenia, dajemy możliwość zamieszczenia na nim adresu do strony www na którym znajdą się wszystkie niezbędne informację dla gości weselnych. Strona zostanie przygotowana dla Państwa GRATIS będzie to wieczna pamiątka, na której można również zamieścić zdjęcia.

Kolor
odcienie złota
Format
110 x 160 mm
Rodzaj zdobień
Aplikacje
Dodatki
Karnecik
Gramatura
250 g

Produkty Powiązane