Zaproszenie ślubne z polnym latawcem

ZN-06

Nowy produkt

Prezentujemy uniwersalne, wielokolorowe zaproszenie ślubne z ciekawą grafiką dużego polnego latawca. To nowoczesny styl zaproszenia, które składa się tylko z jednej kartki, na której nadrukowana została urocza grafika. Z tyłu natomiast przygotowaliśmy sporo miejsca na dowolny tekst. Do zaproszenia można zamówić dodatkowy bilecik oraz ozdobną kopertą dekoracyjną.

2,50 zł brutto.

Opis produktu:

Zaproszenie ślubne, które zostało wykonane tylko z jednej sztywnej kartki dekoracyjnej o śnieżnobiałym kolorze. Na pierwszej stronie znajduje się piękna i pogodna grafika dużego dmuchawca oraz imiona i nazwiska Pary Młodej. Proponujemy ciepły żółty kolor jak podkład, jednak można wybrać dowolnie inny, by idealnie współgrał z motywem w jakim przygotowana została uroczystość ślubna. Na tylnej stronie znajduje się sporo miejsca na informację, jaką można przekazać wszystkim zaproszonym gościom.

Kolor wielokolorowy
Format 120 x 170 mm
Gramatura 300 g

Produkty Powiązane

Nowoczesne zaproszenie ślubne z uroczą grafiką żółtych, polnych kwiatów, które rozmieszczone zostały w narożnikach kartki. Wykorzystaliśmy tu ekologiczny papier, który bardzo fajnie pasuje kolorystycznie. Do zaproszenia dołączony jest bilecik, na którym można zamieścić dowolne informacje. Zaproszenie jest bardzo czytelne i pogodne, z pewnością przypadnie...

3,50 zł
Szybki podgląd

Przygotowaliśmy dla was bardzo subtelne zaproszenie ślubne, w stylu minimalistycznym. To idealny projekt dla wszystkich osób, które nie chcą by ich kartki raziły w oczy błyskotkami. Nie znajdziecie tu także wstążek czy kokardek, to delikatna zaproszenie, w którym całe piękno tkwi w drobnych szczegółach. 

2,50 zł
Szybki podgląd

Jeśli lubicie nowoczesny styl mamy dla was jedno kartkowe zaproszenie ślubne z ciekawą grafiką. Gruby, biały papier dekoracyjny z nadrukiem małych, czarnych kropeczek wygląda fantastycznie. Specjalnie dopasowana elegancka czcionka nadaje kartce stonowany wygląd. Do zaproszenia dołączamy dodatkowy bilecik, na którym można nanieść dowolny tekst.

2,50 zł
Szybki podgląd

Eleganckie zaproszenie ślubne wykonane z białego papieru dekoracyjnego oraz nowoczesną grafiką w postaci nakładających się na siebie granatowych pasków. Kartka wygląda bardzo uroczyście, utrzymana jest w stylu minimalistycznym, bez żadnych dodatkowych dekoracji. Nasz projekt na pewno poruszy serca wszystkich zaproszonych gości weselnych.

2,50 zł
Szybki podgląd

Polne kwiaty zawsze były bliskie naszego serca, uspokajają i wnoszą dużo ciepła. Dlaczego nie wykorzystać ich podczas projektowania zaproszeń ślubnych? Jeśli macie podobne zdanie zapraszamy do zakupu prezentowanej tu kartki, która dzięki swojej grafice oraz różnorodnych kolorach na pewno zostanie pozytywnie przyjęta przez wszystkich zaproszonych gości.

2,50 zł
Szybki podgląd

W okresie letnim oraz wiosennym idealnie pasują kartki z dużą ilością zieleni. Prezentowany tu projekt posiada piękną grafikę w postaci gałęzi drzew z zielonymi liśćmi oraz delikatną poświatą różu. Dzięki temu kartka jest bardzo pogodna i romantyczna i z pewnością zachwyci waszych gości weselnych. Dekorację stanowi dołączony cienki sznur jutowy zawiązany...

4,00 zł
Szybki podgląd

Różowy kolor jak żaden inny idealnie pasuje do romantycznych uroczystości, a taką jest właśnie ślub i wesele. Tworząc prezentowane tu zaproszenie ślubne postawiliśmy nie mogło więc zabraknąć tej subtelnej barwy. Nasza kartka wygląda dzięki temu zjawiskowo, ogromna ilość odcieni różu w połączeniu z elegancką czcionką dała wspaniały rezultat.

2,50 zł
Szybki podgląd

Nowoczesne zaproszenie ślubne ze złotymi wstawkami idealnie pasuje do poważnej uroczystości jaką niezaprzeczalnie jest ślub i wesele. To projekt dla osób, które nie szukają połyskujących zaproszeń z całą masą dekoracji, ale chcą jednocześnie podkreślić powagę i rangę tego wyjątkowego dnia. Prezentowana tu kartka posiada w sobie wszystkie te cechy, na...

2,50 zł
Szybki podgląd

Top